Teave – projektimüük

Projektimüük

Projektimüügi teenust pakume kõigile, kes soovivad tellida jooksuriideid rohkem kui lihtsalt endale – olgu selleks sportlikuks rühmaks siis ettevõtte kolleegid, organisatsiooni töötajad, pereliikmed või tervislikku eluviisi harrastav sõpruskond. Saate meilt tellida ühesuguseid särke, pükse ja jakke, aga ka kogu komplekti, alustades sokkidest ja lõpetades mütsiga. Soovi korral trükime riietele ka teie reklaamkirjad, nimed või näiteks mõne motiveeriva hüüdlause. Läheneme igale tellimusele individuaalselt, seega küsige julgelt pakkumist ja leiame koos just teile sobiva lahenduse.

 

//  Mida pakume?

Personaalset lähenemist: pärast meiega ühenduse võtmist tegeleb teiega algusest lõpuni üks kliendihaldur, kes koostab teile sobiva pakkumise, nõustab teid tootevaliku osas ja tuleb ka vajadusel kohapeale (näiteks teie kontorisse) tooteid tutvustama, et töötajad saaksid riideid selga proovida ja endale sobivad suurused välja valida.

//   Kuidas on see kasulik mulle kui ettevõtte omanikule/tegevjuhile?

Ronhilli partneri Asics nimi on lühend ladinakeelsest väljendist anima sana in corpore sano – terves kehas terve vaim. Kui ettevõte toetab sportlikku ja tervislikku eluviisi, näitab ta sellega, et hoolib oma töötajatest ja soovib, et nad oleksid terved. See aitab luua ettevõttele positiivset kuvandit ja toimib sarnaselt heategevusega, kuid võõraste isikute, organisatsioonide või ürituste asemel toetate ja hoiate nüüd oma inimesi – ja see on teie töötajatele mitu korda tähtsam.

Hea ja soodne võimalus töötajate premeerimiseks ning motiveerimiseks ja seeläbi nende tunnustuse teenimiseks.

//  Ka töötaja võidab! Kuidas?

Kui ettevõte Sulle tasuta või väga soodsaid treeningriideid pakub, siis ta ju järelikult hoolib Sinust ja Su tervisest, kas pole? Selliseid ettevõtteid pole Eestis just palju ning kui Sul on au ühte sellisesse kuuluda, oled tõeline õnneseen. Aga kui Sinu tööandja pole veel spordiga sinasõber, siis saad siinkohal talle vajaliku tõuke anda (näiteks lase tal alustuseks eelmist punkti lugeda). Tead ju isegi, et ühisüritused on toredad ja lähendavad kollektiivi, kellega pea iga päev koos aega veedad. Miks siis mitte lisaks tavapärastele (ja võib-olla mitte eriti tervislikele) pubiõhtutele ka metsarajal kokku saada ja üheskoos spordivõistluste melust osa võtta? Võib-olla aitab just kambavaim Sul oma esimesed viis, kümme, 21 või 42 km läbida! Ja kas poleks mitte tore, kui saaks seda teha ühesugustes, mugavates ja ilusates Ronhilli riietes, mis aitavad Sul rahvamassist omasid eristada? Muidugi oleks!

 

//   Mida võidab sellest ronhill.ee?

 Võimaluse aidata Eesti ettevõtetel oma töötajate elukvaliteeti parandada ning innustada neid sportima ja enda tervise eest hoolitsema.
Rahulolu teadmisest, et Eesti inimene toetab kodumaist ettevõtlust.